Yaşadığım bir tacizden çok fazla etkilendim. Sorunumu 3 günde yendim

Sorunumu 3 günde yendim

Cansu Hanım (24 yaş, Memur, Bekar vajinismus hastası, Ankara)
“Yaşadığım bir tacizden çok fazla etkilendim. Vajinismus Sorunumu 3 günde yendim. Artık erkek arkadaşımla evliliği düşünüyoruz…”

Bir devlet dairesinde devlet memuru olarak çalışmaktayım. 18 yaşındayken iyi tanıdığım biri tarafından hiç beklenmedik bir şekilde anlatmak istemediğim çok kötü bir tecrübe yaşadım, tacize uğradım. İçimdeki sıkıntılar elimde olmadan yıllar boyunca devam etti ve tedavi alana kadar da devam etmekteydi. O zamanlar yaşadığım bu olayın ileride bana bir cinsel sorun olarak geri döneceğini ise asla tahmin dahi edemezdim.

İki yıldır süre gelen bir arkadaşlığım var. Erkek arkadaşımla çok iyi anlaşıyor ve pek çok şeyi paylaşıyorduk; hatta bir ölçüye kadar cinselliği bile. Ancak ilişki sırasında tam bir birleşme yaşayamıyorduk. Bu durum hem benim hem de arkadaşım için bir süre sonra sıkıntı olmaya başladı. Partnerimi çok seviyordum, ama ilişki sırasında kasılmalarıma bir türlü engel olamıyordum. Sanki parçalanıp ölecekmişim gibi içimde bir his oluyordu. Tüm karın ve bacak kaslarım adeta kaskatı kesiliyordu. Bu şekilde ilişki sırasında arkadaşımın penisi sanki bir duvara çarpmış gibi oluyordu. Hatta bir ara kendi vajinamın olmadığını, normalden küçük olduğunu ve yahut orada bir etten duvar olduğunu bile düşünmüştüm.

İnternetten o bölgeyi incelediğimde ise dışarıdan her şey normal gibi gözüküyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Hera Klinik’te ulaştığım Süleyman Bey’in destekleri ile 3 seansta vajinismus problemimi rahat bir şekilde aştım. Artık kendimi çok daha mutlu ve güçlü hissediyorum. Kendime güvenim de arttı.

Sanki artık hayatta “aşamayacağım hiçbir problem olamaz” gibi geliyor. Önümüzdeki yaz evlilik planları yapıyoruz..

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.