Parmak Egzersizlerinin Olmaması Çok Güzel

Parmak Egzersizlerinin Olmaması Çok Güzel

Seda Hanım (25 yaş, Ev hanımı, 5 aylık evli, Samsun)
“Parmak egzersizlerinin olmaması çok mükemmel bir şey. Sağladığınız konaklama desteğiniz için de çok teşekkürler..”

Daha önceden “vajinismus” tedavisini görmüştüm ve yarım kalmıştı. Vajinismus tedavisini yarım bırakmanın sebebi benim hatam olduğunu sanıyordum, yanlış bir doktora gitmişim.

Bu sitelere girdiğimde, bir önceki tedavimden farkı yöntemler yazıyordu. Mesela, “parmak ödevi” yoktu, tedavide eşinize de gerek yok ve en önemlisi “bu mükemmel bir şey” tedavi 5-6 gün içinde sonuca ulaşıyor. Benimki tam 3 gün sürdü. Hatta bu kadar kısa sürdüğüne üzüldüm bile. Neden diyeceksiniz. Çünkü Hera Kadın Sağlı’nda güzel bir ekip var. Bu kısa zamanda onlara alışmam çok kolay oldu ayrılmam zor oldu.

Vajinismus” çözümü olmayan bir sorun değil. Lütfen korkmayın, “vajinismus” biteceğine inanın. Ben tedavi için işimden izin aldım Ankara’ya gittim. Hera ekibi bana uygun ve temiz bir otel ayarladı. 3. günün sonunda evime döndüm. Hadi alın randevuyu ve küçük bir çanta hazırlayarak başlayın tedavinize. Ertelemeyin. İnanın zor değil.

Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ, hastası ile iletişimi yakalayan bir doktor. Uyguladığı tedavi ile kesin sonuca ulaşıyor. Yanlış yerlere gidip zaman kaybına uğramayın. Eğer bana ulaşıp konuşmak isterseniz müesseseyi arayıp numarımı alabilirsiniz.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.