10 Yıldır Vajinismus Hastasıydım

10 Yıldır Vajinismus Hastasıydım

Şükran Hanım (37 yaş, işçi, 10 yıllık evli, Artvin)
“10 yıldır vajinismus hastasıydım. Gitmediğim doktor, psikolog kalmamıştı. Ama artık ben de  başardımmmm..”

10 yıldır vajinismus hastasıydım ve gitmediğim doktor, psikolog kalmamıştı. Yaşadıklarımı yalnızca benim durumda da olanlar bilir ya çok sıkıntı çekmiştim. Evliliğimde zor geçen bu süreçte görmediğim psikolog gitmediğim psikiyatrist kalmamıştı ama sorunumu çözmek bir yana daha da büyümüştü. Tam bu sırada bir televizyon programında gördüğüm ve interntten de araştırarak Dr. Süleyman Eserdağ‘ı görmeye gittim beni ve eşimi detaylı bir şekilde vajinismus nedir, vajinismus tedavisi nasıl olacak gibi konularda bizi bilgilendirdi. Vajinismus tedavisine başladığımızda vajinismus ne demek ki dedim. Süleyman Eserdağ gibi bir doktoru olduktan sonra insanın bu sorunu kısa sürede yenmesi çok kolay. Süleyman Eserdağın yardımları ve bana verdiği güven sayesinde 4 seans gibi kısa bir sürede problemi yendim. Evet başardım. Herkese çok ama çok tavsiye ederim. MEsleğine bu kadar aşık ve bu kadar hastalarına ilgi ile yaklaşan haytımda hiç bir hekim tanımadım. Şİmdi çok ama çok mutluyummmm.

Süleyman Bey sayesinde vajinismus sorunundan kurtuldum ve 10 yıllık problemimden artık eser kalmadı. Şimdi eşimle mutlu mesut bir yuvamız var. Tabii Süleyman Eserdağ sayesinde. Kendisinin üzerimizde emeği çoktur. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar, bu konuda başka kimseye bakmasınlar. Güvenebileceğiniz ve rahatlıkla bu sorunun üstesinden gelebileceğiniz tek kişi var oda Süleyman bey. Kendisine ve bize vajinismus tedavimiz boyunca yardımcı olan diğer arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.