3 Aylık Evliliğimde Denemediğim Yöntem Kalmadı

3 Aylık Evliliğimde Denemediğim Yöntem Kalmadı

Ayfer Hanım (25 yaş, Özel sektör, 3 aylık evli, Ankara)
“3 aylık evliliğimde denemediğim yol kalmamıştı; içki içmek, sakinleştirici ilaçlar, hymenektomi (kızlık zarını aldırmak).. En üst düzeyde vajinismus hastasıydım ve çok kısa bir sürede sonuca ulaştım. Sayenizde evliliğim kurtuldu…”

Öncelikle süleyman beye sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Sayesinde evliliğimi kurtardım. Vajinismus gibi karanlık bir kuyudan çıkardı beni. 3aylık evliyim, tedavimi 2.5 aylıkken gördüm ve vajinismusumun derecesini en üst sınırda olmasına rağmen yalnızca 1 haftada tedavim bitti.Fakat öncesinde kendimde sağlık sektöründe olmama rağmen birçok hata yaptım; içki içip denemek, sakinleştirici alıp denemek vede en kötüsü hymenektomi yaptırmak! Tedavi olmadan önce kafamda birçok soru vardı;acaba başarabilicek miyim yada tedavim bitipte eve gidince yine aynı sorunlarla karşılaşıcak mıyım diye..Ama hepsinin yersiz olduğunu tedavimin daha 2. gününde anladım… Bu işi bir an önce çözmek isteyenler vakit kaybetmesin. Çünkü vajinismus sorunundan kurtulmak için, bir çok yok denememe rağmen hepsi sonuçsuz ve Süleyman bey sayesinde kısa sürede vajinismus sorunundan kurtuldum. Benim gibi bu sorunu yaşayan bayanlara sesleniyorum, farklı yol ve yöntemleri boşuna deneyip, zaman kaybetmeyin. Bu konuda tek uzman varsa oda Süleyman Bey.

Ben vajinismus tedavisini erken dönemde gördüğüm vede bunu çözmek için süleyman beye gittiğim için çok şanslıyım… Kendini eksik hisseden, güvenini kaybetmiş kadın gitti artık..Şimdi kendimi gerçek bir kadın gibi hissediyorum eşimle evli olduğumun asıl şimdi farkına vardım. Bu arada Süleyman Bey’in sekreteri güler yüzlü, cici Ayla Hanım’a da çok teşekkürler 🙂

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.