Vajinismus Tedavisi ile Şuanda 6 Aylık Hamileyim

Vajinismus Tedavisi ile Şuanda 6 Aylık Hamileyim

Yelda Hanım (32 yaş, mühendis, 3 yıllık evli, Amerika)
“Şu anda 6 aylık hamileyim. Önceden yaşadığımız sıkıntılar sanki bir rüya gibi geliyor. Her şey için çok ama çok teşekkürler..”

Merhabalar Süleyman Bey, nasılsınız? Gecen yıl size Amerika’dan gelmiştik hatırlarsanız. Şimdi size bebek haberimizi müjdelemek isterim. Evet tam 6 aylık hamileyim. Bu tamamen sizin bize sağladığınız güven ve uyguladığınız o vajinismus tedavisi neticesinde oldu. Gerçekten çok ama çok teşekkürler. Şimdi yaşadığımız o sıkıntılar bir rüya gibi geliyor.

Vajinismus sorununu öğrendiğimizde eşim ve ben burada bir kaç doktora gitmemize rağmen sonuç alamayınca, internette sizi buldum. Hasta mektuplarını ve vajinismus sorunu yaşayanlarda göstermiş olduğunuz başarıları görünce, bavulu toplayıp, Ankara’ya geldik. Tedaviye başlamadan önce çok korkularım vardı. Ancak sizin güvenilir konuşmanız, bizi her konuda aydınlatmanız ve bilgilendirmeniz, bizi o kadar rahatlattı ki tedaviye başladığımızda herşey sorunsuz geçti. Hiç sorun yaşamadan 3 günde bu sorundan kurtulacağım hiç aklıma gelmezdi, ama sizin sayenizde kurtulduk. Şimdi ise hamileyim ve evlilikten en çok istediğimiz meyveyi inşallah yakında alacağız.

Aynı problemi yaşayan vajinismus hastaları, bu konuda tereddütsüz Süleyman beye ulaşabilir ve kısa sürede vajinismus probleminden kurtulabilirler. Süleyman beyin başarısı mükkemmel derecede.

İnsallah bebeğimi de kucağıma aldığımda sizi ziyarete geleceğim. Her şey ama her şey gönlünüzce olsun. Eşimin de çok selamı var.  Tekrar çok teşekkürler evliliğim artık mükemmel gidiyor sizin sayenizde. Kendinize dikkat edin yolunuz buralara düşerse sizi burda ağırlamayı çok isteriz. Hoşçakalın.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.