Vajinismus tedavisi için umudumu yitirmiştim

Vajinismus tedavisi için umudumu yitirmiştim

Çağla Hanım (29 yaş, Özel sektör, 3 yıllık evli, İzmir)
“3 yıllık evliliğimizde her geçen gün umudumuzu biraz daha yitirmiştik…”

Dr. Süleyman Bey’i internet aracılığı ile bulduk. Eşimle 2 aylık bir vajinismus tedavisi için araştırmanın sonunda kendisine başvurmaya karar verdik. İlk tanışma samimi ve güven vericiydi, ilk görüşme bize, 3 yıl süren ve her gecen gün umudumuzun biraz daha yitirilmesine neden olan vajinismus problemimizin çözüleceğine dair büyük bir güven verdi. 1 mayıs tarihinde kendisine başvurduk. 4 günlük bir vajinismus tedavisi ve 5 mayıs tarihinde problemimiz son buldu. Bizim için çözülmesi çok zor olan bir problemdi vajinismus ve bunu Süleyman Eserdağ ile yendik.

Kliniğinde çalışan yardımcılarıda inanın çok samimi ve profesyoneller. Vajinismus problemini yaşayan bir çift olarak Süleyman beyin başarısını paylaşmak istedik, emin olun %100 garanti kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Posta ile ulaşın
suleyman@eserdag.com adresinden ulaşın.
Telefonla ulaşın
0850 303 2000 - Aramaktan çekinmeyiniz.
Hakkımızda
İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren kliniklerimiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2002'den bu yana 7000'den fazla hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.