Vajinismus Tedavisi Ücretleri (Fiyatları)

Vajinismus Tedavisi Ücretleri (Fiyatları)

Ankara’daki vajinismus kliniğimize vajinismus tedavi ücretleri konusunda çiftlerden gelen pek çok mail ve telefonla sorular bulunmaktadır: “vajinismus tedavi maliyeti nedir, maliyet, fiyatlandırma, ücretlendirme nasıl yapılıyor, ne kadar bir bütçe ayırmam gerekir” gibi…

Tedavi ücretleri nasıl?

Bu konuda vajinismus tedavisi yapan merkezlerin birbirinden değişik ücretlendirme politikaları olabilir. Bazı merkezler seans başına ücret talep eder, buna “seans ücretlendirmesi” adı verilir. Bunun yanında bazı merkezler ise tedavinin tümüne tek bir fiyat belirlerler, buna “paket ücretlendirmesi” adı verilir.

Maliyet önemlidir. Çiftler için hangi ücretlendirme daha makul?

Vajinismus fiyatlandırmasında paket ücretlendirme hastalar açısından daha makul görünmektedir. Çünkü seans sayısı artsa bile ilk seansta konuşulan paket ücret değişmemektedir. Bu nedenle vajinismus hastalarımıza gittikleri merkezle ilk görüşmelerinde “paket ücret” şeklinde konuşmalarını öneririz.

Vajinismus tedavi merkezi araştırırken, merkez seçiminde tabi ki tek belirleyici faktör fiyat olmamalıdır. Çünkü alınan hizmetin kalitesi ve tedavinin başarısı asıl önemli olan etkenler olmalıdır.

Yalnızca ucuz olacak diye sıradan bir merkezi tercih etmek, daha sonrasında da hüsrana uğramak sizin açınızdan en pahalı tedavi şekli olacaktır; hem maddi hem de manevi kayba uğrarsınız. Bu yüzden çok dikkat etmenizi ve çok iyi bir araştırma yapmanızı öneririz.

Ankara’daki vajinismus müessesemize vajinismus tedavi ücretleri konusunda çiftlerden gelen pek çok mail ve telefonla sorular bulunmaktadır: “vajinismus tedavi maliyeti nedir, maliyet, fiyatlandırma, ne kadar bir bütçe ayırmam gerekir, vajinismus tedavi ücretleri nedir” gibi…

Vajinismus tedavisinde maliyet önemlidir
Vajinismus fiyatlandırmasında paket ücretlendirme tarifeleri hastalar açısından daha makul görünmektedir. Çünkü seans sayısı artsa bile ilk seansta görüşülen paket ücret fiyatı değişmemektedir. Bu nedenle vajinismus hastalarımıza gittikleri merkezle ilk görüşmelerinde “paket ücret” şeklinde konuşmalarını öneririz. Yine de fiyat politikaları vajinismus merkezlerinde oldukça farklılıklar arz edebilir.

Vajinismus tedavisine başlamadan önce çiftler için tabi ki maliyet çok önemlidir Ancak vajinismus tedavi merkezi araştırırken, merkez seçiminde tek belirleyici faktör fiyat ve ücretlendirmeler olmamalıdır. Çünkü alınan hizmetin kalitesi ve tedavinin başarısı tedavi merkezi seçiminde asıl önemli olan etkenler olmalıdır.

Cinsel terapilerde en önemli unsur güvendir. Güven olmadan terapi başarısızlığa mahkumdur. Kişinin kendisine, tedaviye ve kliniğe güvenmesi son derece önemli bir unsurdur.  Yalnızca ucuz olacak diye sıradan bir merkezi tercih etmek, daha sonrasında da hüsrana uğramak sizin açınızdan en pahalı tedavi şekli olacaktır; hem maddi hem de manevi kayba uğrarsınız. Bu yüzden tedavilere başlamadan önce çok iyi bir araştırma yapmanızı öneririz.

Vajinismus tedavi ücretleri, ödeme koşulları, konaklama imkanları ile ilgili olarak bir vajinismus merkezine gitmeden önce bilgi almanızı öneririz. Vajinismus tedavi merkezinin size ödeme konusunda ve eğer ki şehir dışından gelecekseniz konaklamada da destek sağlaması önemlidir.

Siz de bu vajinismusun üstesinden gelmek, ömür boyu bu sorundan uzaklaşmak için bir an evvel profesyonel destek almakta gecikmeyiniz. Başarıya ulaşıldıktan sonra çekilen tüm sıkıntılar unutulup gidecektir.

Vajinismus Merkezi ve Doktor Seçiminde…

Fiyat tabii ki herkes için çok önemlidir. Ancak tek belirleyici olmamalıdır.

Vajinismus merkezi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli faktörler:

 • Kliniğin % kaç başarı oranı olduğu,
 • Kaç yıldır kaç hastanın vajinismus tedavisi aldığı, cinsel sorunlar hakkında bilgi ve tecrübeleri
 • Hangi tedavi seçeneğinin sunulduğu,
 • Yardımcı personelin yaklaşımı,
 • Ortamın güvenirliliği, hijyeni, belki de enerjisi
 • Vajinismus doktoru ile sizin iletişimiz,
 • Vajinismus doktorunuzun size yaklaşımı,
 • Doktorunuzun samimiyeti, güler yüzlülüğü, içtenliği, size ayırdığı zaman,
 • Size tedavi garantisini sunup sunmadığı, inandırıcılığı çok önemli kriterlerdir.

 

Vajinismus başta olmak üzere Ankara merkezimizde:

 • Anorgazmi (orgazm olamama),
 • Cinsel isteksizlik,
 • Disparuni (cinsel ilişkide ağrı),
 • Çift terapileri (aile danışmanlığı) verilmektedir.

Siz de bu vajinismusun üstesinden gelmek, ömür boyu bu sorundan uzaklaşmak için bir an evvel profesyonel destek almakta gecikmeyiniz.

Hastalarımızın %80’i bize şehir dışından başvurmaktadır. Şehir dışından en sık başvuran iller arasında İstanbul, Konya, Eskişehir, Antakya ve Bursa gelmektedir.

Hastalarımızın %80’e yakın bölümü üniversite mezunudur. Meslek grupları arasında en çok öğretmenler gelmektedir. Öğretmenleri, bankacılar ve finans çalışanları, sağlık çalışanları izlemektedir.

Vajinismus Ankara Kliniğimizde; hastalarımızda fiyatlandırmada “paket ücret” şeklinde ücretlendirme yapılmaktadır. Tüm hastalarımıza tedavi ücretlerinde ve kalacak yer konusunda (konaklamada) mutlaka destek olmaktayız. Bundan hiçbir şüpheniz olmasın. Tedavilerinizde bayan asistanlarımız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.