Vajinismus Sorunu

Vajinismus

Vajinismus sorunu, son zamanlar ülkemizde çok sık karşılaşılan bir hastalık haline gelmeye başlamıştır. Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir gibi bir çok büyük şehir ile, Almanya, İngiltere, Fransa, Azerbaycan ve Arabistan gibi ülkelerden de vajinismus tedavisi için bir çok hasta vajinismus tedavisi ankara merkezine gelmektedir.

Hastalarımızın genel durumlarına bakıldığında bir çoğu, bu sorunun ne olduğunu bilmemekle birlikte, internetten öğrenip, vajinismus nedir diye araştırıp öğrenmektedir.

Daha sonrasında bu hastalığın tedavisi üzerine yaptıkları araştırmalar ve egzersizler başarısız olunca, bir tedavi merkezine başvurmaya karar verirler. Bir çok hasta tedavi merkezi seçiminde önceden yapılan yetersiz incele ve araştırmalardan ötürü, maddi ve manevi kayıplar yaşamaktadır. Bunun yanı sıra psikolojik rahatsızlıklardan ötürü aile bağları zayıflamakta, ilişkileri kopma derecesine gelmektedir.

Kimi hastalarımızda yıllarca süren vajinismus probleminden ötürü, evliliklerinin bitme derecesine gelmesi ile birlikte, aile bağlarında kopukluklar yaşandığı gözlemlenmiştir. Çiftlerin ilişkiye girememe durumlarında, ilişkinin ağrılı ve acılı geçmesi durumlarında vakit kaybetmeden uzman bir tedavi merkezine veya bu konuda uzman bir hekime başvurmalarında fayda var. Çünkü vajinismus’tan kısa sürede kurtulmak ve tedavi olmak istiyorsanız, kaybedecek 1 dakikanız bile olmadığınızı bilmelisiniz.

Merkezimize başvuran hastalarımızdan edindiğimiz tecrübeler şunu gösteriyor ki, vajinismus bir hastalık değil, bir çift sorunudur. Tek taraflı düşünmemek ve eşlerin partnerlerine yardımcı olarak, onların en kısa sürede bir merkeze gitmesine, tedavi hakkında detaylı bilgi sahibi olarak, en kısa sürede tedavi olmasına yardımcı olmalıdır.

Sorunun tamamen ortadan kalkmasıyla birlikte çiftlerin daha mutlu ve daha mesut bir yaşantılarının olduğu, sonrasında tüp bebek gibi çocuk sahibi olma seçimlerine gerek kalmadan normal yollarla doğum yaparak, aile bağlarını daha da kuvvetlendirip, çocuk özlemlerini gidermektedirler. Bu sayede aile bağları daha da kuvvetlenmektedir.

Sizde vakit kaybetmeden vajinismus tedavisi olmak, bu hastalıktan tamamen kurtulmak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz. Aklınıza takılan soruları, tedavi biçimi, tedavi süreci ve tedavi sonrası durumlar için bayan asistanlarımızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Merkezimizde uygulanan bilinçsel ve hasta dostu tedaviler sayesinde, 3 günde %100 başarıya yakın oran ile bu hastalıktan kurtulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.