Boş Yere Geçen 8 Yılıma Acıyorum…

Boş yere geçen 8 yılıma da acıyorum

Sevtap Hanım (34 yaş, Mühendis, 8 yıllık evli, İstanbul)
“Artık kendimi kadın olarak hissediyorum. Boş yere geçen 8 yılıma da acıyorum…”

Her şey artık bir hayal gibi. Eşimle birbirimizi sevmemize rağmen bir kez olsun bile birlikte olamayışımız, tedavileri sürekli reddetmem ve sonunda çocuk istemlerimiz ve birazda çevremizin baskılarıyla zoraki bir şekilde telefonla Ankara’yı arayarak randevu alışımız…

İlk başta asla kendime güvenim yoktu ve vajinismus tedavisini başarabileceğimi sanmıyordum. Çok zorlanarak ve sıkılarak geldiğim ve çok zor bir şekilde jinekolojik muayene olduğum o masayı, o ilk günü unutamıyorum. Bir kaç gün içinde doktor Süleyman Beyin yoğun uğraşları ile kendime güvenim o kadar arttı ki 4 gün içinde gözümde o kadar büyüttüğüm vajinismus problemimi hallettim. Kendime ben bile inanamıyorum. Artık hem evde hem de işyerimde çok daha mutluyum. Arkadaşlarım ne oldu sana sanki gözlerinin içi gülüyor dediklerinde onlara ben de içimden gülüyorum. ARTIK ÇOK DAHA KADIN GİBİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ…

Keşke bu kadar çok beklemeseydim deyip geçen 8 yılıma da acımıyor değilim aslında. Allah bu vajinismus problemi çeken herkese güç ve cesaret versin. Süleyman Bey çok iyi bir doktor ve inşallah nasip olur da bir gün hamile kalırsam yine ona gideceğim.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.