Neden çocuk yapmadınız diyenlere sayacak yalanım kalmamıştı

Neden çocuk yapmadınız diyenlere sayacak yalanım kalmamıştı

Emine Hanım (33 yaş, Özel sektör, 7 yıllık evli, Sinop)
“Neden çocuk yapmadınız diyenlere sayıcak yalanım kalmamıştı, problemimi sadece 2.5 günde bitti…”

7 senelik evliyim vajinismus hastası(ydımmm). Evet inanılmaz gibi geliyor şimdi, o geçen tam 7 yıl…

Eşim internette müessesenizi  buluyor, araştırıyor Süleyman beyle telefonda görüşüyor ve bana dönüyor, anlattığı an hemen bende arıyorum Süleyman beyi içimi bir huzur kapladıki size anlatamam. 1 hafta sonra ordaydım, içeri girdiğim an olumsuz düşünceler besliyordum. Olucağına hiç inanmamıştım asla dedim ben yapamam ama yanılmışım. 7 yıllık problemim sizin desteğinizle 2.5 günde sonlandı. Hayatımı ne kadar karartıyormuş tedaviden sonra anladım.

Önce ALLAHIMA sonra Süleyman Eserdağ’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Vajinismus sorunundan ben çok çektim, çok üzüldüm, arkadaşlarım bebeklerini büyütürken ben neden çocuğun yok diyenlere yalanlar saymaktan bunalıma girmiştim. Süleyman beye gidin ve 100 de 100 çözümüyle geri dönün ev ortamı, sıcak insanlar çaylar kahveler.. Ve Ayla’cım sana da teşekkürler. Herşey için binlerce kez teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.