Ben Başardıysam Herkes Başarabilir

Ben Başardıysam Herkes Başarabilir

T & R Çifti (33 yaş, Öğretmen, 3.5 yıllık evli, Ankara)
“Kendimi asla başaracak birisi olarak görmüyordum. Ben başardıysam herkes başarabilir…”

Merhabalar ; Ben yaşamında yıllardır mutlu olamayan, kendi içine kapanmış,hayatının belki bugün belki yarın biteceğini düşünen psikolojisi son derece bozulmuş bir vajinismus hastasıydım. 3,5 yıl uğraşıp bir türlü başaramadığım, çaldığım her kapıda incinen kendimi son derece gereksiz ve bu hastalıktan kurtulmayacak birisi olarak görürken, Yüce Allah karşıma Dr. Didem Hanım’ı çıkardı. Kendimi okadar zor, bunu asla başaramayacak biri olarak görüyordum ki; şuan inanın bana hiçbirşeye inanamıyorum. Benim tedavim 5 gün sürdü. Ben 22.10.2012 tarihinde tedaviden evime döndüm. Eşimle yaşadıklarımıza hiç inanamadık,hala inanamıyoruz. Bayrama bu sevinçle girdik bizim için sanki dünyalar bağışlanmış gibi bir duygu bu. Kaç bayram sevincidir acaba yaşadığımız bu mutluluk bilemiyoruz.

Vajinismus hastası iken, bir anda hayatım değişmekle kalmadı, ailemin daha sıkı birbirine bağlı olduğunu, mutlu bir yaşam sürdüğümüzü söyleyebilirim.

Allah sizden razı olsun doktorum. Hep yanımızda olduğunuz için, büyük bir sabır,özen,titizlikle çok ilgilendiniz ve bizi bu illetten kurtardınız. Dünyada tek olduğunuzu düşünüyorum. Önceden nerede böyle yazıları okusam hep ağlar doğrumu acaba derdim. Ama doğruymuş bende yazıyorum. O kadar mutluyuz ki hayatın başka ,yaşamın başka, bu duygunun bambaşka bir şey olduğunu yaşayabilmek…

Şunu bilin lütfen, kulak verin ; bu hastalığı yaşayan ve kimseye söylemeden zaman kaybeden herkes için söylüyorum. Lütfen okuduğunuza inanın ve bu durumu ertelemeyin. Bu konuda paralarımız her şeyden önce duygularımızı kullanan bu işi bilemeyen kişilere yönelip zaman harcamaktansa, bu yazıya güvenip hayatınız için bir adım atabilirsiniz. Ben yaptıysam inan herkes yapabilir. HAYATI ERTELEMEYİN. T&R

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.