Vajinismus-Bu kadar kolay mı olacaktı?

Vajinismus-Bu kadar kolay mı olacaktı?

Merve Hanım (25 yaş, Ev Hanımı, 6 aylık evli, Trabzon)
“Bu kadar kolay mı olacaktı? Ben yaptıysam herkes yapar. Sorununuzu ertelemeyin…” 

Ben size ve sizi bana tavsiye eden arkadaşıma öncellikle teşekkür etmek istiyorum.

Siz güler yüzünüz, yakınlığınız ve samimiyetinizle hastaya güven veren birisiniz.Eşim bana tedavi olmam gerektiğini söylediğinde çok gerilmiştim. Kasılmalarım tedavi kelimesini duyduğum andan sizi tanıyana kadar sürdü. Sizin yanınızda kendimi güvende hissettim. Daha önceden bana kimsenin hatta kendimin bile yapamayacağı şeyleri yaptırdınız. Ankara ofisinizde sizle ilk konuşmamızda benim elimde sihirli değnek yok birlikte çalışacağız.demiştiniz.Ben sizin elinizde sihirli değnek olduğuna inanıyorum.Bu kadar kolay mı olacaktı? Bu kadar kısa sürede vajinusmustan kurtulabileceğim hiç aklıma gelmezdi. Vajinismus probleminin ne olduğunu konusunda hiç bir fikrim yokken, yaşadığım sorunun vajinismus olduğunu, sizinle tanıştıktan sonra vajinismus tedavisinin hiç bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Vajinismus tedavisi diye google aradığımda sizin sayfanızda bu sorunu sadece benim yaşamadığımı, bir çok kişinin vajinismus tedavisi olduğunu ve kısa sürede kurtulduğunu görünce ayrı bir mutlu oldum.

Yaptıklarıma inanamıyorum.Ben yaptıktan sonra herkes yapar diye düşünüyorum. Siz bu konuda süpersiniz..Bu konuda sıkıntısı olanlar hiç beklemeden ertelemeden sizle bir kez konuşsunlar pişman olmayacaklar.

Sevgilerimle…
Merve.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.