Vajinismus 7 Yıldır Yaşadıklarım Roman Olur

Vajinismus 7 Yıldır Yaşadıklarım Roman Olur

Zeynep Hanım (34 yaş, Öğretmen, 7 yıllık evli, Ankara)
“7 yıldır yaşadıklarım roman olur… Gebeliğimde de yardımcı oldunuz. İyi ki varsınız…”

Merhabalar. Ben Süleyman Eserdağ’ın hastasıydım ve onun sayesinde oğlumu kucağıma aldım. Hem de 7 yıldır eşimle vajinismus sorunu yaşıyorduk.

Evet tam 7 yıl boyunca yaşadıklarımı anlatsam roman olur.Canım doktorumu internetten vajinismus nedir, vajinismus tedavisi nasıl olur diye ararken buldum birisinin yönlendirmesiyle veya tavsiyesiyle gitmedim.İlgili bir doktor rahatlıkla iletişim kurabiliyorsunuz ve her zaman telefonla ulaşabiliyorsunuz ,eğer müsait değilse mutlaka size geri dönüyor. Kliniğe gittiğiniz zaman sıcak bir ortam buluyorsunuz yani yanında çalışanları ve ortamı iyi.

Vajinismus hakkında detaylı bilgilendirildikten sonra, vajinismus tedavisi süresinde, kendisi o kadar yardımcı oldu ki bize, biz bile inanamıyoruz. Sabırlı ve güler yüzlü insan. Onun sayesinde vajinismusu aştık. Vajinismus sorunu ortadan kalktıktan sonra, çevremdekiler ve arkadaşlarım, sürekli etrafa gülücük saçtığımı, daha mutlu göründüğümü söyler oldular. Ama öyle, insan yıllarca kafasına taktığı problemi,3 günde aşınca sevinçten havalara uçuyor.

Bu sorunu aştıktan sonra, Süleyman Bey ile işimiz bitmemişti tabi ki. Kendisi bir kadın doğum uzmanı olduğu için, gebelik sürecimde de yanımızda olmasını istedik. Gebeliğim de problemliydi ve bana gebeliğimde de çok yardımcı oldu. Gebelik sürecimde benimle ilgisi, bebeğimizin sağlıklı olması, göstermiş olduğu sabır ve sükunet sayesinde hep kendimizi güvende hissettik. Süleyman Bey, Ayla hanım ve Senem Hanım… Sizlere çok ama çok teşekkür ederim.İyi ki varsınız…

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.