15 Aylık Sorunumuz 3 Günde Bitti

Sanem Hanım (22 yaş, Ev Hanımı, 15 aylık evli, Mersin)
” Gitmediğimiz hacı hoca kalmamıştı. 15 aylık sorunumuz 3. gün bitti. Bayan asistanlarınızın hoşgörüsünden dolayı çok teşekkür ederim…”

İyi günler Sayın Süleyman Bey.

Öncelikle size, bayan asistanlarınıza ve tüm çalışanlarınıza teşekkürü bir borç bilirim. Çalışan asistanlarınızın hoşgörüleri için adeta minnettarım. Hikayeme gelince; eşimle 5 yıldır beraberiz, evlenelide 15 ay olmuştu. Doktora gittiğimizde rahatsızlığımın vajinismus olduğu söylendi. Bu süre zarfında gitmediğimiz doktor, hatta doktorlardan da fayda bulamayınca hacı hoca dahi kalmadı. Denize düşen yılana sarılı misali anlayacağınız… Her gittiğim yerde verilen parmak egzersizlerine başladığım anda tedavileri de bırakır olmuştum. Olay parmak egzersizi ile de olacak gibi değildi. Bir de 2 seanslık hipnoz tedavisinden de fayda görmemiştim. Yapacak bir şeyimiz kalmadı derken internette bir kadınlar sitesinde adınızı bularak sizi aradım, amma ulaşamadım. Sağ olun ki o akşam saatinde bana dönüş yaptınız. Sizin davetinizle Ankara’ya gelerek 3 gün gibi kısa bir sürede rahatsızlığımıza çözüm buldunuz. Şuan eşimle normal ilişkiye girebiliyoruz. Size çok ama çok teşekkür ederim. Bayan asistanlarınızın ve çalışan diğer tüm personelinizin yardımlarından hoşgörüsünden dolayı da onlara çok teşekkür ederim. Saygılarımla…

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.