Ankara Vajinismus Tedavisi Merkezi

Cinsel Taciz ve Psikolojik Travmalar Sonrası Vajinismus

Vajinusmus sorununu yenmek, kökten ve kalıcı bir şekilde sonuçlandırmada en önemli unsurlardan birisi güven, diğeri sabır, diğeri de verilen ev çalışmalarının düzgün bir şekilde yapılmasıdır. Kişinin tedavi başarısında hem kendisine hem de tedaviyi veren vajinismus terapistine güvenmesi son derece önemlidir.

Aslında hiçbir hasta tedavi için başvurduğu ilk andan itibaren içinde bir tedirginlik taşımaktadır. Bu gerginliğin sebebi tedavinin neyle karşılaşacağını bilememenin verdiği strestir. Tedaviye başlanıldığında ise bu gerginliğin ne kadar yersiz ve gereksiz olduğu anlaşılmaktadır.

Vajinusmus Ankara Merkezi “Hasta dostu” tedaviler

Vajinusmus Ankara tedavi merkezimizde hastalarımıza uyguladığımız başarılı tedavi yöntemlerinde kesinlikle ağrı, acı bulunmamaktadır. Bu nedenle tüm hastalarımıza güvenerek gelmelerini öğütlemekteyiz. Dileyen hastalarımız daha önce kliniğimizde tedavi görmüş olan kişilerle telefonlaşabilirler, hatta kliniğimize başvurduklarında yüz yüze görüşebilirler. Daha önceden tedavisi başarı ile sonuçlanan, gebe kalan ve doğum yapan pek çok hastamız mevcuttur.

Tedavi başarısı için ilk şart, doğru bir tedavi merkezinde doğru bir tedavi tekniği ile cinsel terapiye başlamaktır. Yanlış merkezler tarafından uygulanılan yanlış tedaviler sorunu çözmez, çiftlerde maddi ve manevi yıkımlara neden olur, umutsuzlukları arttırarak daha sonra uygulanacak olan tedavilere de engel olur.

Sıcak su üzerinde oturma banyoları, ağrı kesici ilaçlar, antidepresan ilaçlar, kas gevşeticiler, uyuşturucu kremler, vajina içine jeller, botoks tedavileri bir işe yaramamaktadır.

Vajinusmusta başarının mucizevi bir ilacı merhemi, hapı, iğnesi de yoktur. Kesin tedavi başarısı için profesyonel destek alınması şarttır.

Hera Klinik Vajinusmus Ankara ile yıllarca yaşamakta olduğunuz sorununuzu son derece kısa bir sürede (ortalama olarak 3-4 günde) ve ömür boyu kalıcı bir şekilde başarabilirsiniz.

Vajinismus tedavisi ve başarı sonrası sizleri yepyeni bir dünya bekliyor! Kendinize güven artacak, kendinizi çok daha fazla sevecek, gerçekten bir kadın gibi hissetmeye başlayacaksınız. Başarı artık size çok yakın…

Tedavi başarısı için eş desteği

Vajinismus tedavisinde “eş desteği” de son derece önemlidir. Erkek eşlerin hayat arkadaşlarını iyi anlamaları, destek olmaları ve her zaman motive edici olmaları son derece önemlidir.

Başarı size artık çok yakın…

Unutmayınız; tedavi başarısındaki ilk ve en önemli adım “sorunu önce kabullenmek, daha sonrasında doğru bir klinikte tedaviye başlamaktır”. Hera Klinik ile siz de 2003 yılından itibaren tedavi görmüş ve başarıya kavuşmuş olan binlerce hastalarımızdan birisi olabilirsiniz. Yardım almak için asla çekinmeyiniz, korkmayınız, utanmayınız. Bu sorunu yaşayan milyonlarca kişinin olduğunu unutmayınız.

Vajunismus tedavisinde başarıya ulaşınca hayatınızdaki çok büyük bir engel kalkacak, omuzlarınızdaki yük gidecek ve kendinize olan güveniniz hızla artacaktır”…

Diğer taraftan anne olmak her kadının hayallerini süsleyen bir heyecandır. Vajunismus tedavisi sonrası anne olmak için siz de başarıya ulaşan diğer çiftlerimiz gibi sabırsızlanacaksınız. Şu anda hayal gibi görünen annelik belki de yalnızca birkaç ay içerisinde yaşayacağınız bir süreç olacak…

Vajinismus tedavisi alan hastaların normal doğum yapmalarında bir sakınca bulunmaz. Kişiler normal şekilde aynı tedavi görmemiş (yani vajinismus sorunu olmayan kişiler gibi) normal hayatlarına devam edebilirler.

Vajinismus tedavisinde cinsel isteksizlik olmasa da zamanla kişilerde cinsel haz sorunları ortaya çıkabilir. Halledilemeyen sorunlar zamanla büyümekte ve evliliklerde ciddi sıkıntılara neden olmaktadır.

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Posta ile ulaşın
suleyman@eserdag.com adresinden ulaşın.
Telefonla ulaşın
0850 303 2000 - Aramaktan çekinmeyiniz.
Hakkımızda
İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren kliniklerimiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2002'den bu yana 7000'den fazla hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.