1.5 Yıllık Vajinismus Sorunumuz 3 Günde Bitti

1.5 Yıllık Vajinismus Sorunumuz 3 Günde Bitti

Ayşe Hanım (26 yaş, Ev Hanımı, 1.5 yıllık evli, Ankara)
“Çarşamba tedaviye başladık cumartesi ilişkiye girebildik. 1.5 yıllık sorunumuz 3 günde bitti. Parmak egzersizlerinin olmaması da harika bir şey…”

Merhaba arkadaşlar.

Vajinismus bir hastalık değilmiş bu durumdan müzdarip olan arkadaşlara sesleniyorum. Eşimle 7 sene bir birlikteliğin sonunda evlendik. Evlendik ama ilk gece ve sonraki geceler kabusu 1,5 yıl devam etti. Ta ki artık bizim aşacağımız bir konu olmadığını anlayınca arayışlara girdik.

İnternetten çok uzun süre araştırdık. Süleyman Eserdağ bize çok güven verdi. Yanılmamışız da, şu anda eşimle neden daha önce gitmedik geçen zamana ve çektiğimiz sıkıntıları düşününce üzülüyoruz. Bize bu yolda yardımcı olan her seferinde sempatik olumlu bir şekilde Ayşecik diye seslenen içtenliklerinden dolayı Süleyman Bey’e, Songül ablama, Ayla’ya ve Şeyma’ya çok teşekkürler. Kısacası arkadaşlar lütfen ertelemeyin ve en kısa zamanda Ankara dışında iseniz hemen Ankara’ya gelip Süleyman Bey’le tanışmanızı tavsiye ederim. Ayrıca parmak çalışmalarının olmaması da harika bir şey. Tedaviye Çarşamba günü başladım ve Cumartesi ilişkiye girdik. İnandırıcı gelmiyordur belki anlıyorum olmaz ben yine yapamam diyordum. Ama ben yaptıysam herkes yapabilir.Bu tedavi için Türkiye’nin dört bir yanından gelen hatta Amerikadan bile gelenlere şahit oldum. lütfen ertelemeyin. bana soracağınız sorulara açığım çünkü ancak derdimizden bizim gibiler anlar…

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.