1.5 Yıl Bekledim. Vajinismusu 3 Günde Yendim

Vajinismusu 3 Günde Yendim

(Büşra Hanım- 22 yaş- Eskişehir- 2.5 yıllık evli- Ev hanımı)

Merhaba,
Ben Eskişehir den Büşra 22 yasindayim. 2,5 sene once sevdigim adamla evlendim. Hayatımın en zor günleri evlendiğim gün başladı. Her insan gibi mutlu bir evlilikdi hayal ettiğim. İlişki konusunda korkularım vardı ama hayatımı değiştirecek kadar oldugunu bilmiyordum. Benim korkularım yuzunden ilişkiye giremedik.

Başlarda bunun gecici bişey oldugunu düşündük hep. Herkes yapıyor bende yaparım diyordum istiyordum ama o an geldiğinde bütün vücudumun kasıldığını hissettim hep.

1 ay – 2 ay derken kavgalar başladı birbirimizi ne kadar sevsekde aramıza kapanmaz uçurumlar açılmaya başladı. 1 senenin sonunda jinekolaga gitmeye karar verdim. Muayene olmak da korkunç bi düşünceydi. Ağlaya Ağlaya muayene oldum. Acıdan değil korkudan. Bi sorun yoktu elim boş psikolaga gittim bi sure ama hic biri derdime çare olmadi. Etraftaki insalar bebek yok mu dediginde arkadaşlarımın hamile olduğunu duydukça çıldırdım allahım hatırlamak bile istemiyorum.

Kimseye durumumuzu anlatamadık bunu. Anlatsak da çoğu insanin haberi bile yoktu vajinismustan. Vajinismus yüzünden boşanmaya karar verdiğim zamanlarda internette sitenizi gördüm. Vajinismus sorunu yaşayan bir çok kişinin kurtulduğunu gördüm. Eşimi zor zahmet ikna edip gittik. 3 gün ya 3 günde bütün korkularim bitti hayatım tekrar başladı. Süleyman Bey ve asistanları benim evliligimi hayatımı geri verdiler bana.

Şimdi o günlere gülüyorum. Hepsi kafamda büyüttüklerim korkularım boşunaymış. Şimdi 6 aylık hamileyim şükürler olsun çok mutuyum. Ben 1.5 sene bekledim bekleyen varsa hayatını zehir etmeden bir gün dahi  beklemeden Süleyman Bey‘e gitsin…

Hepinize sevgilerle…..

Siz de bu konuyla ilgili görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, diğer hastalarla diyalog kurabilirsiniz.
İstanbul, Ankara ve İzmir‘de bulunan kliniklerimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden 7000‘den fazla hastayı 2002‘den bu yana başarı ile tedavi etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon: 0850 303 2000
E-Posta: suleyman@eserdag.com
Facebook Grubumuza Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda
Ankara'da faaliyet gösteren müessesemiz, vajinismus tedavisi başta olmak üzere 2016 yılından bu güne kadar binlerce hastayı başarıyla tedavi etmiştir.
Doktorlarımız
Ankara Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik. Sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.